Bi Bakarmısınız

Evimde bir kedim var birde kuş almayı düşünüyorum anlaşabilirler dimi?

8 CEVAP

Benim kuşum vardı ve kedi sahiplendim. Kuşuma hiçbir şey yapmıyor. Gece kalıyor onun ilgisini bile çekmiyor. Tabi ki kafeste bir şey yapmıyor. Dışarıda olsa oynamak için saldırır. Kediden kediye değişir. Benim bir önceki kedim çok fena saldırıyordu. Yani dikkatli olun derim :)

Mustafanacar

İyi anlaşmaları İçin kedinizin 2 aylık falan olması lazım. Kediniz yetişkinse o kuşu er yada geç bir şekilde yer.

Pretty

Bir süre alışmalarını bekleyin mutlaka alışacaklardí :)

freepixel

Sonuçta vahşi doğalarına ait hayvanlar kediler. İçgüdüleri çok kuvvetli. Sıkıntı olabilir. Hatta kediniz yavru değilse illa ki olacaktır.

Superisi814

Benim tüm kedilerim kuşlari afiyetle yemeye odaklandiklari icin , pek tavsiye edemiyeceğim.Eve yanlişlikla girmiş kuşu avlamak icin kedimle eş zamanli zipladiğimizi, milim farkla kedimi havada tutup kuşu kurtarirken, nobel ödülünü hak ettiğimi düşünmüştüm.Bayaği basariliydim fakat ödül yerine, bir de kedimden tirmik yedim.🐱😊Baska tecrübeleri de göz önünde tutarak edinirseniz epey bir dikkatli olirsunuz.

Canann61

Bende istiyorum ama endişeliyim

Oscar06

Benim kedim 2 buçuk aylık alıştırıyorum kuşlarıma yanına gidiyo ama birşey yapmıyo küçükten alışırsa ilerde sorun çekeceğini düşünmem

berfin90

Bizim de var gayet iyi anlaşıyorlar özellikle evde yokken kedimiz oyalanıyor kuşumuz da streslenmiyor streslenseydi ayırırdık