Kedimin Cinsi+

Misisimi

Az önce de paylaşmıştım ankara kedisi dendi ama başındaki çizgiyi atmayı unuttum. Cinsi ankara kedisi midir?

6 CEVAP

Misisimi

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim🥰❤️ Biraz kafam karıştı ırkı konusunda🥺

Bence kediniz tekir. Ankara kedisi tanıdığım var kedinizin yüz tipi pek benzemiyor. Bunları emin olmamakla beraber yazıyorum. Ama maşallah çok güzel bir kedi :)

elifozzdemiir

ahahah o siyah lekelik bizimkinde de vardi kucukken hatta daha fazlaydi simdi gecti denilebilir :/ kirma diye dusunuyoruz biz de sizinki de cok guzel bir cocuk :)

Misisimi

Çok teşekkürler❤️ Doğru muhtemelen öyledir :) Sizinki ankara kedisi mi çok güzel görünüyor🤩

gizemesersoy

Ankara kedilerinin başında çizgi olabiliyor. Kulak ve çene yapısına bakınca sizinki ankara kedisi diye düşünüyorum. Ben bizim oğlanı sokaktan aldığımda beyaz iki renkli gözlü diye kesin van kedisidir demiştim, ilk veteriner ziyaretimizde veteriner ankara kedisi olduğunu ve nasıl ayırt edebileceğimi söylemişti. internetten nasıl ayırt edilir bakabilirsiniz. hatta bazı ankara kedisi görsellerinde başın üzerine böyle çizgi olduğunu görürsünüz. maşallah çok da güzel.

Misisimi

Teşekkür ederim🙏🏻🤍