Acana Indoor Entree Mama Hk.

freepixel

Acana Indoor Entree mama kullananlar var mı? İçerik olarak başarılı görünüyor, özellikle erkek ve kısır kediler için ancak aşırı tuzlu bir tadının olması eleştirilmiş hep. Çok fazla su içtikleri vs.

18 CEVAP

Hep diyorum içerik olarak harika bir mama ancak hem tahılsız hem yüksek proteinli. Alerji yapabiliyor.

Ve aşırı pahalı.

2 kedim de uzunca bir süre Acana Wild Praire yedi ve hiçbir sorun yaşamadım, aksine çok memnundum. Ancak ne zaman Acana Indoor'a geçtim dünya başıma yıkıldı. Kademeli bir geçiş yapmama rağmen, ilk kedim geçişin üçüncü gününde mamayı bütün halde kustu ve sonrası ishal. İkinci kedim ise sadece 3 gr yediği Indoor'u 4 saat sonra kustu ve 2-3 gündür kusma ishal şeklinde ikisinde de sorunlar var. Ürünün Türkiye yorumlarında -********, ***********, *** vs.- çok az kusma problemine rastladım. Daha sonra markanın kendi Instagram hesabına girdim ve bu ürünün olduğu post yorumlarına baktım, herkes aynı şeyden şikayet etmiş. Hatta bir postu yoruma bile kapatmışlar. Son olarak bir de yurt dışı yorumlarını okumak istedim. Kedisini bu mamadan dolayı kaybeden mi ararsınız, ciddi bir şekilde kusma-ishal problemi olan mı? Kısacası bu mamadan uzak durun. Ek olarak, mama hakkında bulduğum bir yorumu da eklemek isterim.

"Apparently Orijen/Acana used to be legit. They were a Canadian company, and they made healthy, safe food. However, since moving to the US (in Kentucky), they started compromising their quality, presumably to cut costs. There's now a lawsuit against them because food was tested to contain heavy metals (arsenic, mercury, lead, and cadmium)! Even if the levels detected are technically within "safe limits," I don't trust a company that starts to let things like that slip in.

Anyway, just know that this brand isn't what it used to be. Research for yourself, and make sure you're buying safe, nutritious food for your pawed family members!"

PaladinLucie

Bende Acana kullanıyorum indoor içeriğinde tahıl olması sebebiyle tercih etmedim ancak içerik olarak sorunsuz bir mama.Annemler evlerinde ki 11 yaşında ki kedimiz için Acana indoor kullanıyor. Veteriner çok memnun hiç bir sorunu yok.Erkek kedilerde özellikle kaliteli yaş mama desteği böbrekleri için çok önemli.