Cevap Verebilicek Olan Varmi

Ezokoc

Proplan mamadan pro choice mamaya gecis yapmıştım onceki sorulardaysa belirttik fakat sanirim pro choice cocugumun midesine dokundu kademeli gecsemde kuzu etindenmişiz bilmiyorum kusma sorunu yaşadım sonrasinda felicia mama acik olarak denemek icin 1 kg aldim karıştırarak vermeme ragmen kusma sorunu kalmadi cok sukur bitene kadar denicem eger ayni durumu yaşamazsam ki umarim olmaz 12kg Felicia Düşük Tahıllı HypoAllergenic Tavuklu Yavru Kedi Maması almayi dusunuyorum fakat merak ettigim konu mama HypoAllergenic olarak geciyo birseye alerjisi varmi yokmu bilmiyorum kullansam bi sorun olurmu?

2 CEVAP

gizemesersoy

Bakın mama alırken içerik kısmında et yazmalı. Taze tavuk eti kurutulmuş somon eti gibi. Kurutulmuş somon proteini kümes hayvanları proteini gibi ifadeler mamanın faydasız artıklardan yapıldığını gösterir. Proplan çok iyi bir mama olmamasına rağmen bu dediklerinizden proplan kullanmanız daha iyi olacaktır. Fiyat olarak uygun öneri isterseniz tavsiyem brit care olur

Ezokoc

Kusura bakmayin ama eger kedimde bu mama herhangi bir sorun olusturmazsa mama değiştirmeye gerekte kalmaz diye dusunuyorum proplan ve felicia taurin miktarlarinida gözden geçirip proplana devam etmemi söyleyebilirsiniz.. brit care iyi bir mama olabilir ama bütçem suan onada yetmiyor sordugum soru mama onerisi degildi tesekkurler