Bir Blog Açmak İstiyorum İsim Önerisi Ve Görüşleriniz

Kediseverbuse

Merhabalar bugün farklı bir soruyla geldim
Türkiye'de bildiğiniz gibi kedilerle (hatta genel olarak evcil hayvanlar) ilgili bilgiler cüzi bulunuyor bende hem kendi edindiğim bilgileri hemde edindiğim tecrübelerimi yazdığım bir blog kurmak istiyorum bilenler az çok bilir besin içerikleri kedi sağlığı konusunda kafayı yiyecek kadar çok araştırma yaptım 😅 ve burada elimden geldiği bildiğim kadarıyla soruları yanıtlamaya çalışıyorum ama her kedisi olan dostlarimizin buradan haberi olmadığı veya doğru bildiğimiz yanlışlar kafamıza takılan sorular vs için blog açmak istiyorum kesinlikle en iyi ben bilirim diye olduğundan değil daha çok kişi bilinçlensin diye (en basit örneği mama alacakken herkes besin içeriğini okuyabilsin ) daha blog sayfası açmadım şu anki planım bu yönde sınavlarımdan sonra kendi sayfami kurmak için çalışacağım ve Instagram'da da daha çok kişinin bilinçlenmesi adına bilgiler paylaşacağım inşallah
Sizce blog ismi ne olmalı fikir ve görüşlere açığım (blog sayfamda kedi beslenmesi kedi sağlığı kedi kumları kedi mamaları incelemeleri ayrı ayri kedi eğitimi soru cevap gibi kısımlar olacak)
Şimdiden teşekkürler ♥️

5 CEVAP

sshiva

fransızca patte kelimesi pati anlamına geliyor kedinizin ismi de latte. uyumlular. burdan yola çıkabilirsin.ayrıca;
•pawblog
•catonline
•patteblog
•chatwithlatte
şimdiden hayırlı olsun blogun :)

baranertaga

Yabancı bir isim istemezsenizde ********u veya kedidunyasi vs. Olabilir

sshiva

rica ederimm . yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Kediseverbuse

çok harika isimler bunlar bayıldım teşekkür ederim ^^

Kediseverbuse

Evet bu da mantıklı cidden teşekkür ederim ^^