Kedim Kızgınlığa Mı Girdi?

chromatica

dün gece 4 aylık erkek kedim oyun oynarken peluş oyuncağa çullandığını gördüm... oyun oynuyordur belki dedim yanına gittim ve pipisi dışarıdaydı :D erken kızgınlığa girmiş olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim

3 CEVAP

indovf

Kesinlikle kızgınlığa girmiş. Ama anlamanın başka yolları da var. Çok fazla miyavlar, daha agresif olur, evden kaçmak ister, koku bırakır. Benimkisi hiç koku bırakmamıştı yani bazen hepsi olmuyor

gizemesersoy

Benim kedim senelerdir kısır olmasına rağmen battaniyeye sarılır aynı şekilde. Kızgınlık olması şart değil sanırım

chromatica

@indovf koku bıraktığını hiç görmedim şu ana kadar ama sanırım bizimki biraz fazla agresif