Kedim Gece Çok Enerjik Gündüz Uyuyor. Gece Uyuması İçin Ne Yapmalıyım?

Slnbksn

Gece miyavlıyor oyun istiyor beni uyutmuyor. Gündüz de yerinden kaldıramıyorum. Bu düzeni değiştirebilirmiyim.

6 CEVAP

Zeynepulku

Gündüz uyutmayın.

aysekrzm

benimki de ilk sahiplendiğimde öyleydi. ama zamanla alıştı sanırım bizim rutinimize. benimle uyuyor, benimle uyanıyor. ve daha 1 ay oldu sahipleneli.

Salihaylmz

Evet gündüz uyutmayın. Temizlik yapın onu kovalayın topla oynatin😂

Slnbksn

Deniyorum sürekli oyun oynatmayı ilgisini çeken oyuncaklarla ama başaramadım sabahtan beri uyuyor 🙄

zba7

Kediniz kaç yaşında?

Slnbksn

5-6 aylık arası. Birde yeni sahiplendim ondan da olabilir diye düşünüyorum. Ama gündüz uyuma işini çözmemiz lazım