Acil Yardım Kedim İçin

nilufer5

merhaba yavru kesim iştahı yok karnı ağırıyor vede gaz çıkartmak için masaj yapıyorum nefes nefes kalıyor veterinerim uzak yerde yasaktan dolayı gidemiyorum bir tavsiye onerirmisiniz

6 CEVAP

Zukoo

Sıcak tutun ve bir şekilde yolunu bulup veterinere götürün, götüremezseniz 7/24 açık bir veterineri arayın ve durumu anlatın yanlış bir uugulama yapmadan

Salihaylmz

Merhaba böyle durumlarda yasak olsa da veterinere gidebilirsiniz yani izin veriyorlar acil durumlarda.
Gaz olduğunu nasıl anladınız acaba?
Nefesini nasıl alıyor kesik kesik sık sık mı?
Hareketleri ne durumda hareketli mi?
Bir de yavrunuz kaç aylık acaba?

elcnugr

Acil taksiye atlayıp gidin

Burakvural

Eğer gidemediyseniz zeytin yağı balık yağı veya acil bir şekilde anason içirin süt ve türevleri kullanmayın ve balıklı yaşamama verin

Anonymus179224

Yasaklar hayvan sahipleri için daha esnek, lütfen bunu bir engel olarak görmeyin.

Mustafanacar

Veteriner uzaksa belgeniz olmadan gidemezsiniz.