Burunda Tüy Dökülmesi

Aysenmstura

3 buçuk aylık kedimizin burnunda bu şekilde tüy dökülmesi oldu. Boxun kapağına sürte sürte yaptığını düşünüyorum çünkü boxa koymadan normaldi çıkardığımda bu şekildeydi. Ama öncesinde burnu normalken de elime burnunda ufacık serlikler geliyodu tüy altında. Dökülecekti de bahane mi oldu bilmiyorum. Veterinere gösterdik mantar mı diye mantara benzemiyor dedi temizleme solüsyonu verdi. Her gün 2 kez temizliyoruz. Daha önce mantar geçiren varsa bakabilir mi mantar mı bu? Başka yerinde bir şey yok.

2 CEVAP

Telanurrr

Biz mantar atlattık böyle değildi mantara benzemiyor inş önemli bir şey değildir

syuhel

Yavru kediler buyudukce tüy yapıları degisiyor . Ama bu burun icin gecerli mi bilmiyorum . Tuy dokumu , egzema ve mantar icin kantaron otu yağı kullaniliyor . Kullanin dogal olani . Herhangi bir sorun yapmaz . Ama veterinere goturseniz