Mama Seçimi

ilkiny

Kedim 2 yaşında, kısır. Şu an maddi sebeplerden ötürü felicia somonlu kısırlaştırılmış mama kullanıyoruz ama ay başında değiştireceğim mamasını çünkü kepek problemi devam ediyor, tahlilleri de temiz veteriner tahılsız ve tavuk içermeyen mamaları önerdi. Bütçeyi arttırdım ND ringa balıklı tahılsız mı yoksa Brit Care sindirim sistemi veya kilo kontrolü için olan mamalar mı? Kullanan varsa yorum yapabilir mi, teşekkürler.

6 CEVAP

gizemesersoy

Nd icerik değiştirdiği için brit care öneririm

Poncimin

ND içerik değişikliği diye konu açtım bakmanızı tavsiye ederim. Ben şahsen şuan ND tavsiye etmiyorum.

Cansupakize

Ben bugüne kadar hep nd kullandım bir problem yaşamadım ama yapılan yorumlar kafamı çok karıştırıyor ,bir kez daha denicem emin olmak için tavsiye ederim her kedide aynı etki olmuyor

melis1881

ben nd kullanmadım ama o dediğiniz iki markadan da olumlu bir şey duymadım .Benim kedim de yeni oldu operasyonu acanaya geçicem

melist35

N&D tahılsız balık portakal kullanıyoruz, tüylere çok iyi geliyor. kesinlikle kullanın. içeriğinde de kötü bişey yok.

5 gündür ND ocean kısır mama kullanıyoruz. Kademeli geçiş yaptığımız için ne kitten ile karıştırarak kullanıyoruz. Dışkılamasında herhangi bir değişiklik yok gayet sağlıklı kusma gibi bir durum da olmadı. Kedim tadını çok sevdi. Kasenin içinden önce balıkları yiyor. Ben tavsiye edebilirim.