Brit Care Mama

kaju1412

Aynı mama bir sitede 160 tl iken farklı sitelerde 300-400 e kadar ulaşmış. Sizce bu mama iyi mi ve hangi siteden almam daha iyi sahte olmaması açısından

14 CEVAP

Gogomi

Yani aslında acana falan düşünüyordum da o pahalı geldi en azından büyüyünce geçerim şuan gelişsin istiyorum n&d aldık ishal oldu bıraktım bu mama hem uygun geldi hem de işte içerik olarak iyi geldi ama şimdi mesela brit preminyun falan var hangisini alayım

xxzdfgqw

tek birşey söyleyeyim: GDO

gizemesersoy

Petlebide en uygun şu an. Bu gdo olayı neden bu kadar riskli sizce

Cansumuezza

Gdo yokki içinde.

Gogomi

Brit care de gdo yok diye biliyorum az çok yorumları okudum sitelerden de . Bende royal kitten den brit care yavru mamasına geçmek istiyorum ama içerikleri anlamadığım için kararsızım sizce geçeyim mi ? Kedim royal de doymuyor sürekli açıkıyor

Cansumuezza

Yorumları okumaya bile gerek yok online petshop bölümünden mama bilgilerine bakılsa neyleri içermediği yazıyor mamaların zaten..

Cansumuezza

@gogomi kesinlikle geçmelisiniz rcden cok daha iyi brit

Brit premiumun içeriği kötü brit care kitten iyi bir mama tahıl yok

Gogomi

Protein oranı da iyi midir ? Acaba bu mama yavruma sorun çıkarmaz herhalde

xxzdfgqw

vet. imiz gdo var dedi ve ASLA sokaktaki kedilerime bile vermem

Gogomi

Siz hangi marka kullanıyorsunuz ?

kaju1412

Peki brit care fiyatlarinda kopegim icin kullanabilcegim mama onerir misiniz gercekteb kafam karisti artik

zibityus

brit fresh profine

melis1881

marka olarak hiç kullanmadım ama orijen gerçekten iyidir üzerine tanımam