Kedileri Ayırmak Ya Da Sahibinden Ayırmak?

ofnezoris

Merhabalar, kedim 1.5 yaşında ve karantina sürecinde onunla ailemin evine gelmek zorunda kaldık( yaklaşık 10 ay önce). Ama burda da ailemin bir kedisi var ve şuan çok iyi anlaşıyorlar. Artık kendi yaşadığım şehre gitmem gerekiyor ama ne kadar süre kalacağımdan da emin olamıyorum minimum 3-4 ay diyebilirim. Bu süreçte kedileri mi ayırmalıyım yoksa kedimi ailemin yanında mı bırakmalıyım asla karar veremiyorum. Bencillik yapıp onu götürmek istemiyorum ama ayrılmak da istemiyorum. Bu durumu yaşayanlar veya fikri olan varsa lütfen cevap verebilir mi?

7 CEVAP

Cook

Ben sizin yerinizde olsam kediyle beraber bırakırdım.Gün boyu beraber oynayabileceği,uyuyabileceği bir arkadaş olur ona.Illa ki hepimiz gün içinde evden gidiyoruz maalesef ve kedilerimiz yalnız kalıyor,sıkılıyorlar.Sizin için de kolay olmayacaktır tabi ama en azından ziyaret edebilirsiniz istediğinizde

baranertaga

Sizin için zor ama bencede kalsın çünkü gideceğiniz yerde tek başınıza onla ilgilenmeniz daha zor olabilir dışarı çıktığınızda sıkılabilir ama orda kalırsa kediyle güzel güzel oynar

dissiz

Bence aileniz iki kediye bakabilecek ise bırakın tabii ki sizin için ayrılığı zor olabilir fakat onu düşünüyorsanız mutlu olabilir bizde gün içinde çalıştığımızdan dolayı(ona bakabilmek için çalışmak zorundayım çalışacaksan neden sahiplendin diye yazan olabilir ben zor durumda hasta olan veya sokağa atılacak olan hayvanları sahiplendim sokakta olmaktansa evde 6-7 saat yalnız kalma durumu daha iç açıcı) yalnız bırakıyoruz ben şu an bakabilecek durumda olsam yanına arkadaş getirmeyi istiyorum tek başına ne kadar oyun oynayabilir eğlenebilir. Umarım ikiniz içinde en güzel olan yaşanır.

ofnezoris

Dönüşünüz için teşekkür ederim. Keşke ona sorabilseydim ::(( umarım ki onun için en iyisi neyse o olur.

gayelise

Yakında bende aynı durumu yasiyacagim ben de çok düşündüm bir türlü karar veremedim ama en doğrusu birlikte bırakmak sizi çok özler belki ama en azından beraber oynayacağı biri olur yanında

sugartgecat

arkadasıyla birakirdim sonucta tekrar geri geleceksiniz

ofnezoris

Evet bırakmam gerektiğine karar verdim sayenizde. Teşekkür ederim.