Evin Her Yerine Çiş Yapıyor

suzann

1,5 yaşında erkrk, üç haftadır kızgınlık döneminde,,her yeri kokluyor,, kum kabını unuttu günde 2-3 kez evin muhtelif yerlerine çiş yapıyor,, iki gündür de istediği olmayınca yapar oldu, acaba alışkanlık haline mi getirdi,, ne yapabiliriz,, operasyonu hafta içinde yapılacak

3 CEVAP

Suraemir

Enzimatik temizleyici deneyin simple solution onun dışında takip edin çiş yapacak oldu mı götürün valla başka ihtimal gelmiyor aklıma çiş yapması çok kötü ve kötü kokuyor

suzann

teşekkür ederim,, ev artık merdiven altı gibi kokuyor,, her kes bir yorum yapıyor,,bu ürünü hemen alayım.. kimisi de en az bir kere çiftleştirmeden operasyon yaptırmayın diyor,, yeniden kum kabına nasıl alışacak bilmiyorum,, o da çok mutsuz 😔

suzann

Suraemir, simple solution için güvenilir bir adres var mı satın alabileceğim,, çok sordum ama 😔😼Petlebide 4 litrelik var epeyce pahalı,,,,