Seramik Mi Çelik Mi

mycutecat

Mama ve su kabı olarak seramik mi tercih etmeliyim çelik mi?

6 CEVAP

melis1881

ben çelik kullanıyorum . Tabi ki bende öyle güzel motifli seramik kaplardan almak çok isterdim ama kızım biraz fazla hareketli :) düzgün yürüdüğünü görmedim

Salihaylmz

Seramik veya cam tercihimdir

Kediseverbuse

Bazıları cam seramik kırılır çelik iyi diyor ama ben sermik kullanıyorum ve memnunum

Latahzen27

Seramik çelik alırsanız kullanmazlar

Biz çelik mama ve su kabı kullanıyoruz. Biraz sakar bir insan olduğum için porselen almaya cesaret edemedim 😂

ferhat05

"Kedi seramik tabaği çizebilir veya seramik tabak farklı yollarla çizilebilir bu sefer o küçük aralarda yem, su kalır. Bu da bakteri üremesine sebep kalır." demişti vet hekimimiz. Bu yüzden metal kap kullanmamızı önerdi. Cam, porselen ve seramik kolayca kırılabilir. Güvenli değil.