Kedim Evde Yok Neden?

Minnos_Kedi

Arkadaşlar yarım saattir kedimi evde bulamıyorum. Evde bakmadığım yer kalmadı ama kedim yok! Sizce kedim nerede olabilir ACİL YARDIM EDİN PANİK OLDUM!!

26 CEVAP

DoraFiko

Bizimkilerde saklanınca kumunu kazma sesi yapıyorum ona çıkıyorlar bi deneyin belki sizdede işe yarar

Suraemir

Pencere balkon açık değil tel varsa ya da kapalıysa vs koltuk altı yatak altı arkası çamaşır sepeti dolap her yere girebilir bir şıngırtı falan yapın çıkar belki

Firuzecik

Hepsini denediyseniz çıkmadıysa kedi sesi açın netten. Antre kapısı açıldı mı yakın zamanda kaşla göz arası merdivenlere çıkmış olabilir özellikle üst kata kaçıyorlar bi bakın

nil7

Genelde dolap içlerine girmeyi severler saklanmış olabilir sizden ismiyle çağırın yumusak sesle

Minnos_Kedi

Teşekkürler ama kedim çok küçük dolaplara giremez üstelik dolapların kapağı da kapalı.

gozdeyilmaz

Ödül maması ya da yaş mama varsa evde onunla arayın kaçmadığından ya da bir yerlerin açık olmadığından emin misiniz

nil7

Köşe bucak yerleri seviyorlar iyice bakın bir yere sıkışmasın girdikleri yerden kolayca çıkıyorlar ama yine de dikkatli olmak lazım boyun kısmında zil kolyesi var mıydı?

nil7

Ben tirnaklarimi koltuğa kazımış gibi yapıyorum o sesi duyup koşarak geliyor yanıma oyun oynuyorum sonra aramızdaki küçük oyun bu.Sizde deneyin belki sesi merak edip çıkar

Gamzeoa

kedinizi buldunuz mu

baranertaga

Buldunuz mu kedinizi

MinikPati191

camlarınız açık mıydı ya da tel benzeri bi önleminiz var mıydı belki dışarı kaçmıştır😔

Canann61

Buldunuz mu

gizemesersoy

youtube a kedi çağırma sesi yazın ilk çıkanı son ses açın. gelecektir.

Aybukeegr

Yemek masasının sandalyesi içeri dogru oldugu için oraya saklanıyor benimki orda da uyuyor bulabilene aşk olsun. Buldunuz mu acaba

chuckysmom

Ben mama kutusunu sallıyorum ya da oyuncağını yere koyuyorum yere koyma sesiyle mama sesini duyunca hemen meydana çıkıyor deneyin isterseniz