Kedi Aşıları

Latahzen27

Arkadaşlar bu hafta kedimi kisirlastiracagim ama kedimin kuduz ve lösemi aşıları yapılmadı bi zararı olurmu sonra yaptirsam

4 CEVAP

ZeynoB

Bende kedimi sokaktan aldım ve hemen kısırlaştırdım, ne kuduzu ne lösemisi vardı. Kuduzunu sonra yaptırdım ama lösemisi hala yok.

Latahzen27

Bende aklıma takıldı nasıl yapsam die bi zararı olmaz deqlmi

Ozge00

Sorun olmaz

anjq

bizim veteriner kediyi çiftleştirmeyecekseniz, doğum olmayacaksa lösemi aşısına gerek yok dedi.