Kedimin Derisinde Kabuklu Yara İle Birlikte Tüy Dökümü Oldu

GarfiE

Merhaba, kedimin derisinde kepekli kabuklu bir yara farkettim, kabukla birlikte tüyüde döküldü. Daha öncede olmuştu yara iyileşti ama yara olan bölgede tüy çıkmadı. Egzama yada mantardan şüpheleniyorum. Daha önce bu durumu yaşamış olan var mı?

4 CEVAP

dissiz

Ben bunu diğer bir kedimde yaşamıştım eve paraziti olan başka bir kedi gelmişti yan yana getirmeme rağmen sanırım parazit kapmıştı aynı resimde olduğu gibi olmuştu zamanla geçti benim yaşadığım bu

GarfiE

Anladım teşekkür ederim🙏

GarfiE

Tekrarladığı için egzama riskine karşı travazol krem ve batikon kullanmaya başladım. Umarım bidaha tekrarlamaz

Misraardicli

Benim önceki kedim bu tür bir yarayla başladı tüy ile daha büyümeye başladı Zaman'la ve mantar teşhisi konuldu veterine fotoğrafını gönderirseniz daha iyi yardımcı olabilir