Kedilerimin Penisinde Anormallik Mi Var

DoraFiko

Sokakta baktıklarım dışında ilk kez evde kedi bakıyorum yani biraz tecrübesizim henüz 7 aylık bir kedi annesiyin 😊 büyük kedimin cinsel organı ile küçük kedimin cinsel organı farklı. Temizlik yaparlarken farkettim. Küçük kedimin sanki dışındaki kısım penisine yapışık ve tamamı dışarı çıkmıyor yada normali mi bu bilmiyorum 😊 ilk resim büyük kedimin (8aylık) diğeri küçük kedimin (6.5aylık)

4 CEVAP

Zeynepulku

Biri çok çıkarmış açık pembe olan kısımlar hatta dikenli dikenlidir. Diğeri az çıkarmış. Normal ikisi de.

drexssi

kendilerini temizlerken yaladikca disari cikiyor genelde penisleri gayet normal etkiye tepki olarak dusunun

DoraFiko

Evet dikenli aynı dilleri gibi dediğiniz kısım. Diğeri çıkaramıyor ama hep böyle sanki orası yapışık gibi

Serkan2727

Neden durduk yerde cikarsinlar ki