Kedim Pamuk Halıya Kakasını Yapıyor

FNDDMR

Merhaba 2 yaşına girecek kedim bu aralar hem kendi tuvaletine hem de tuvaletinin bulunduğu odadaki halıya kakasını yapıyor veteriner bir sağlık sorunu yok stres dedi ama yaşadığı ortamda ve insanlarda değişiklik yok beslenmesi yaşam tarzı aynı ece gelen giden yok halıyı kaldırdım aynı odada paspasa yaptı onu sa kaldırdım kedi evine yaptı eşeleniyor güzelce yapıyor yemek sonrası tuvaletine götürüyorum çişini oraya yapıyor gelip kakasını halıya valla çıldırcam ceza vermiyorum kızmıyorum ama çözüm üretemedim böyle durum yaşayan var mı acaba??

2 CEVAP

dissiz

Bende aynı sorunu yaşadım halıyı da geçtim yatağa bile yapmıştı veterinere sorduğumda o da bir cevap verememişti aynı şekilde halıyı kaldırdım paspası kaldırdım çözüm olarak maksimum 2-3 günde kumunu tamamen değiştiriyorum uzun süredir başka yere yapmıyor benim bildiğim yaşadığım bu kadar mutlu günler dilerim ^-^

FNDDMR

Teşekkür ederim ben de gün aşırı kumunu değiştiriyorum sabırla bekliyorum bakalım