Hill's - Proplan - Royalcanin

Anonymus386040

Bu 3 mama arasından hangisini tercih edersiniz, hangisi daha iyi? Kedime ND aldım ağzına bile sürmedi, asla beğenmedi.
Fitmin, Sanabelle gibi markalar gördüm ama bu mamaların Türkiye'de tedarik sorunları var her yerde bulunmuyor o yüzden almak istemiyorum onları.

Bu 3 mama arasından hangisi daha iyi sizce?

5 CEVAP

zibityus

çöp 3lü

kaanpolat

O 3 arasında tercih yapacak olsam kesinlikle hills olur

kaanpolat

Ve birde N&D yi hemen yemesini beklemeyin eski mamasıyla karıştırıp verin olmadı mama kabında kalsın acıkınca mutlaka yiyecektir ki zaten kediler gündüz mama çok yemezler sabah saatlerinde ve gece yerler mama kabında sürekli dursun illaki acıkınca yiyecektir açıkcası ben mamayı koyuyorum yerse yiyo yemezse mecburen yiyor başka seçeneği yok çünkü

Anonymus386040

direkt geçiş yapmadım zaten asla. Önce mamasıyla karıştırdım NDyi ama resmen içinden seçerek yedi. Ağzına bile sürmedi

Ekineroglu

Bana proplan daha hoş geliyor ♡