Kedim Durmuyor

Serkan2727

Kedimin kapinin önüne gidip miyavlamasini nasil engellerim dama cikmayi cok istiyor ciftlesmek degil derdi damda koku birakiukr her gün o biraktigi kokulari koklamaya gidiuor dama bir erkek kedi geldigi gunden sonra bu boyle oldu sprey falan yapamazmiyim nasil gecirecegim bu olayini

4 CEVAP

Serkan2727

Param yoktur paraam

Cansumuezza

Valla ilk kedimi sahiplendiğimde bebekti. O zamanlar benimde param yoktu gun gelip kisirlasacagini bildigim için 4-5 ay para biriktirmistim resmen büyüyene kadar. İsteyince bir yolu bulunuyor yani :)

Cansumuezza

Derdi ciftlesmek olmasa koku birakmayada gitmezki. Hem bugun derdi olmasa yarın olur. Kisirlastirin sizde o da rahat etsin

sforselin

Başka yolu yok ama beyefendi. Bunun sağlığı için gerekli olduğunu kabul edince bir yolu bulunuyor, kendimden biliyorum. Bunu öneriyor olmayı hiç istemezdim ama en kötü belediyede yaptırırsınız.
Bir de çıktığı yerden düşerse kısırlaştırmadan çok daha fazlasını ödemek zorunda kalırsınız. Onun önlemini de alın bence