Petline Mama Nasıl Sizce?

baranertaga

Merhabalar. 6 aylık kedime resimdeki petline mamayı veriyorum. Önceden pro plan veriyorduk ama bazı sebeplerden bu mamaya geçiş yaptık içeriği nasıl sizce? Resimdeki gibi içeriği. Pro plan mı önerirsiniz yoksa bu mu?

4 CEVAP

Pretty

Biz felicia kullanıyoruz sizede öneririm

Ayben02

Ben yaklaşık iki sene kullandım o zaman internetten alamıyordum diye vetten aliyordum çokta iyi değil kedilerimin tüyleri sertti ben içerik okumayı bilmiyordum diye hep aldım ama şuanki içeriği nasıl bilmiyorum

Mustafanacar

İyi değil. İçerisinde zararlı ve gereksiz şeyler var. Onun yerine bonacibo kullanabilirsiniz.

EzgiBll

yakın bir zamanda başka biri de aynı mamayı sormuştu ama içeriği bana pek iyi gelmedi içinde gerçek et yok yani çözüm yolu olarak sokak hayvanlarına dağatabilirsiniz veya artık almışsanız içine kendi hazırladığınız yaş mamayı içine karıştırarak verebilirsiniz, az miktar yoğurt karıştırarak verebilirsiniz arada yani yemezse böyle yapabilirsiniz veya daha severek yemesini sağlamak için hem daha severek yer hem de daha sağlıklı olur onun için :)