Dişi Kedi Kısırlaştırma!

Lumiere61

Öncelikle merhaba Kedim beni uyutmuyor
başlığı altında yazdığım sorunuma yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Benim 3 yaşında dişi bir kedim var.Maalesef daha kısırlaştıramadım.Bir problem oluşmadan önce kısırlaştırmak istiyorum.
Antalya/Muratpaşa da güvenilir,kısırlaştırma ameliyatı için uygun fiyatlı bir veteriner önerebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

sforselin

Instagram'dan takip ettiğim bir klinik var ama fiyatlarını bilmiyorum doğal olarak. Ancak kısırlaştırma konusunda oldukça deneyimli ve bilgi sahibi gibi görünüyorlar. Animalia Veteriner Kliniği ismi. Şuraya da Instagram hesaplarını bırakıyorum.