Kedim Cok Sevdirmiyo Ama Sevdiriyo Da

sugartgecat

5 aylık disi kedim sabahlari öyle sevdiriyo ki yerden yere vuruyo kendini sevelim diye uykusu gelince de sabah ki kadar olmasa da sevdiriyo ama gün icinde uyanıkken oyun oynuyo hep dokunulmasını sevmiyo su zamana kadar ne tırmaladı ne ısırdı bizi sevilmeyi seviyo mu sevmiyo mu hic anlamıyorum ilk sahiplendigimizde cok yavruyken hic sevdirmiyodu bu arada sevdirip sevdirmemesi onemli degil sadece merak ediyorum hepsi mi aynı diye

2 CEVAP

Akin4886

Her kedinin günlük aktiviteleri 😂

MinikPati191

Benimki de uykuluyken sürtünür sürekli sevdirir kendini ama oyun zamanı oldumu dokundurmaz, dokunanın eli paramparça olur🙄