Hangi Kısır Mama ?

Ceren_pars

Arkadaşlar kedime felicia kısır mama kullanıyorum fakat tüy dökğmü oluşmaya başladığı için lavital mama yada mystic kullanmaya başlamayı düşünüyorum sizce hangisi daha iyi

5 CEVAP

Mustafanacar

Mystic

Akin4886

Mystic kullanın

elifemekci

Mystic kullanıyorum uzun süredir kısırlaştırılmış somonlu çok memnunum

melist35

N&D bıldırcın balkabaklı kısır kedi mama. benim beslediğim 2 kısır dişi kedi de bayılarak yiyor, kilo kontrolü de sağlıyor

elifemekci

Mystic kullanıyorum uzun süredir kısırlaştırılmış somonlu çok memnunum