Hiç Bu Ödül Mamasını Kullandınız Mı

Kediseverbuse

Merhaba bu mamanın farklı çeşitli birkaç kedide ishal yapmış siz kullandığınızda ishal kusma vs gibi bir sorun yaşadınız mı yaptığım alışveriş sonucu 12 tane hediye geliyor :D
Petlebiye mail attım ama dönmediler hala kafam karıştı baya ne yapsam diye

11 CEVAP

chromatica

sanırım çoğunluğa ishal yapmş ama benim kedime şükür bir etkisi olmadı. kediden kediye değişiyor sanırm

ahsenyildiz

benim kedim yedi ama baya kötü oldu isal oldu ve iştahı kapandı ben yavrumun midesi çok hassas onun için olmalı ama yinede kullanmayın derim

ezginiko

Bize de aldığımız ürünle hediye olarak geldi. Bayıla bayıla yedi. Ama sonrasında bir sıkıntı yaşadığını görmedim ben. Korktum şuan vermesem mi bir daha :/

Kediseverbuse

@chromatica evet olabilir herkesde aynı etki olmamış

Kediseverbuse

@ahsenyildiz çok geçmiş olsun bende endişeliyim sanırım 1 tane dener daha kullanmam o da nasıl bir etki edeceğini görmek için ki buraya yazarım

Kediseverbuse

@ezginiko sizin tercihiniz tabi ama bazı kedilerde bir şey olmuyor bazılarına oluyor eğer çok değilse ve yan etki olmadıysa kullanbilir ya da direk atabilirsiniz

Salihaylmz

Bana da gelmisti hediye olarak benim kedim 3 aylık bir sey olmamıştı çok şükür (ishal bulanti ya da iştahsızlık vs )ama çok vermemekte fayda var bize bir tane gelmişti bayılmıştı tadına ne kadar sağlıklı bilemiyorum ama içeriğinde kötü bir şey okumadım

Kediseverbuse

@salihaylmz teşekkür ederim bende bir deneyeyim bakalım sorun olmaz çok arada veririm

Buketbayraktar

Bize de hediye geldi bugün yedirdim ama henüz bir sorun yok gibi duruyor baya bayıla bayıla yedi umarım olmaz sıkıntı

Anonymus179224

Ben hiç kullanmadım wanpy çin meşeili çin deki hayvan gıda sektörü güvenilir değil ama wanpynin kalitesi nasıl bilemiyorum •—•

Kediseverbuse

Güncelleme : kargo bugün geldi ve merakla bir tanesini yedirdim cidden çok severek yedi ve herhangi bir sorun olmadı akşama doğru birkez daha verdim şu an sorun yok gayet iyi eğer bir sorun görürsem yazarım.
Yorumlarınız için teşekkürler ♥️