Birden Fazla Kedi

Oscar06

Evinizde birden fazla kedisi olananlar yazabilirmi zorlukları anlaşmaları falan nasıl oluyor bilgi verirseniz sevirim ?

6 CEVAP

Superisi814

Şöyle oluyor evin ilk kedisi alanini korumak ister , yeni gelen de kendi alanini oluşturmak ister.Bazen biri digerine düşkün olurken , öteki kaçar.Arada birbirlerine tislayabilirler ,hatta biri digerini dövebilir.Arada büyük yaş farki varsa mesela bir kediniz 5 yasinda ve bir anda eve yeni bir tane daha aldiniz.Sorun doneminin uzun olmasi daha kuvvetli.Arada dengeli olmalisiniz, hepsine karsi ilgili ve özenli.Benim kapimdaki kedilerle benim yanimda duran sokak köpekleri bile anlasir oluyor.
Sevgi ve ilgiyle , emek be sabirla sorun ciksa da asilir .
Tecrübeyle sabittir 🐱💖

Mustafanacar

Yavru oldukları anlaşırlar büyük ihtimalle

Oscar06

Çok teşekkür ederim yorumunuz için kedim 3. Ayına giricek yeni gelicek yavruda 2 aylık umarım anlaşırlar

gayelise

Gelen yavru küçük olursa anlaşmaları çok daha kolaylaşır bizimkilerde kolay anlaştı

Oqrenerde06

BENCE GAYET GUZEL OLUYOR ARADA KAVGA EDIYORLAR FALAN AMA GERÇEKTEN IYI 8 AYLIK DİŞİ KEDİMİN YANINA 2 AYLIK KEDI ALDIM BIRAZ KAVGA ETTILER SONRA KAVGAYLA OYUN KARISIK ANLASIYORLAR ŞUAN

Oscar06

Teşekkürler yorumlarınız için