Nolur Yardımcı Olun!

Kedim 2 gündür kakasını yapmiyo çişini yapıyor kakasını yapmiyod zeytinyağı verdim bir çay kaşığı ama işe yaramadı lütfen yardımcı olur musunuz?

7 CEVAP

surayilmz

benim kedimle de yazın böyle bi sorun yaşadık veteriner midesindeki tüy topaklarını atamıyor olabilir demişti birkaç iğne oldu tüyleri kesildi sonrasında düzeldi onun dışında zeytinyağı yoğurt ve hairball malt vererekte halledebilirsin demişti malt kullanıyor musunuz ?

Hayır kullanmıyorum poposuna zeytinyaği sürün demişti birisi sizce surmeli miyim geçer mi hemen

gozdeyilmaz

Probiyotik kullanmanızı öneririm iyi gelecektir çok maliyetli bir şey değil

berfin90

Gimcatin gis düzenleyicisini kullanabilirsiniz

mishapamuk

Veterinerinize yazmanızda fayda var, kabızlık için şırıngayla bir sıvı vermişti vet iki gün kullandık, düzeldi.

Teşekkür ederim fikirleriniz için 🥰

sevilayakt7

Yoğurt yedirmeyi deneyebilirsiniz, popodan biraz zeytinyağı sıkarsanız iyi gelebilir