Kedim İki Günde Bir Kusuyor

Maskesmom

Merhaba arkadaşlar, kedim 2 günde bir kusuyor. İlk zamanlar tüy attı ama şu anda sadece kahverengi mama renginde bir sıvı kusuyor. Mamasını bütün kusmuyor o yüzden mamadan olacağını sanmıyorum. Kakasını kontrol ediyorum gayet iyi kıvamı ve rengi, oyun oynamasıda yerinde oyun oynatmazsak üzerimize atlayıp oyun oynatmamızı istiyor, keyfi yerinde anlayacağınız ancak iki günde bir kusuyor. Nedendir sizce? Malt veya ot kullansam rahatlar mı fikri olan aynı şeyleri yaşamış olan var mı? Bu hafta içinde veterinere gideceğiz. Ancak yinede sormak istedim sizlere.

4 CEVAP

dilekyazici

veterinere gitmekte fayda var hatta kustuğunda onun fotosunu çekin ya da bir kutuya koyun belki görmesi daha iyi olabilir. ama malt kullanmak çok önemli tabiki

sevilayakt7

Öncelikle malt kullanmaya devam etmenizde fayda var. Eğer malt ile de geçmiyorsa herhangi bir sindirim sistemi hastalığı ile de alakalı olabilir, en iyi cevabı veteriner hekim verecektir tabii ki.

BERIL

malt macunu kkullanıyormusunuz

Maskesmom

Kullanıyorduk ancak, 1 ay kadar önce kullanmayı bırakmıştım.