Benim Köpeğim Süt İçmiyo Artık Yemekte Yemıyo Ona Tavuk Parçası Haşladım Ve Yedirdim Yedi Ama Kustu

cek

Benim köpeğim süt içmiyo artık yemekte yemıyo ona tavuk parçası haşladım ve yedirdim yedi ama kustu sanki nezleymiş gibi burnundan ses cıkaryo ne yapmalıyım

39 CEVAP

Yavru_kedii

Ama kaliteli bir mama aldınız mı? Bu önemli markasını söyler misiniz?
Lütfen normal süt vermeyin yavru köpek süt tozu alın

yanik_kedi

Son durum nedir
İkinci olarak köpeğin ısırma huyu zamanla geçecektir
Üçüncü olarak köpeğe normal süt vermeyin ishal yapar
Kaliteli mama kullanın lütfen N&D acana orijen gibi...

Yavru_kedii

????

Yavru_kedii

Fotoğraf gönderirmisiniz ayrı soru açarak

Gofretsla

Haslayarak verin ama haftada 1-2 kere şimdilik marketten alın mamanizi yani kargo gelene kadar aslında size şu mama uygun olabilir fiyatı ideal çünkü
Bu sokak hayvanlarına ve bazı ev hayvanlarına uygun taze ve KALİTELİ bir mama 4-5 kilo alabilirsiniz ama 15 kilograma 80 TL verebilirseniz kendi sitelerinde var
https://www.*********.com/bonacibo-tavuklu-balikli-yavru-kopek-mamasi

Gofretsla

Elbette ama suyla karıştırın

cek

HAHA onunde tasta koydum ııcmedi anneme söledim dediki koş biberon getır gtırdım annem oretı ıcırdı :D

Gofretsla

:D haha

cek

benım kuznımde kopek beslıyo ona dedım dedı tam getırecem daha bklıyorum glmedı ama dedin ki guzelerden yanı markası ıı olan dedı tam az once aradı uzernde yawru kopek vermı var dedım ewet dedi tam gtryorum

Gofretsla

Umarım iyi markadır:/

cek

ama sütünü su ile karıstıryom ama hala sıvı ypyo bide ısırıyo oynamak ıcın mı anldmm kı top aldım ona kosuyo pşndn ısırıyo :d sonra elımı ısıryo :D kucuklukten glba

Gofretsla

El ısırma geçer büyüyünce mutlaka öğren mamanın markasını patates haşlayın olur mu? Hemen geçer

cek

peki benim köpeğim suan burnundan sıvı glyo nezle gıbı yanı ne ypmm lazm

Gofretsla

Öncelikle içme suyunu kaynatın
Kuru naneleri dökün
Birlikte 20 saniye falan kaynasinlar
Sonra ikisini 3 dakika demlemeye bırakın
Süzgeçten geçirin
İçine bal koyun(1 kaşık ya da daha az olabilir)
Soğumadan icirin eğer sevmezse eczaneden şırınga alabilirsiniz ama seviyorlar deneyin geçerse sorun değil yeşil bir sıvı geliyor mu?