Benim Köpeğim Süt İçmiyo Artık Yemekte Yemıyo Ona Tavuk Parçası Haşladım Ve Yedirdim Yedi Ama Kustu

cek

Benim köpeğim süt içmiyo artık yemekte yemıyo ona tavuk parçası haşladım ve yedirdim yedi ama kustu sanki nezleymiş gibi burnundan ses cıkaryo ne yapmalıyım

39 CEVAP

Gofretsla

Son durum nedir?

cek

son durum iyi kargo 2 gune gelyomus kopeğin durumuda gayet iyi burnundan sıvı dahı gelmıyo sutunu ıciyo hep mutlu :D

Yavru_kedii

Hangi mamayı aldınız?
Yavru köpek süt tozu aldınız değil mi?
Kuzucuk heeep mutlu olsun:)

cek

anlıcagınız herşey yolunda tek sıkıntı var.......'''!!! çok pis ısırıyo

cek

Puppy :D adı ustunde ole yazyo

cek

yaw arkadaşlar çok kötü isırıyo benım paşa yok ole bişi ısırdı elım şişti ne ypmalıyım

cek

blmıyom ısırıyo ama bıde elım şişiyo ona oyuncak verdım parçldı ....... verdıgım mama uzerınde kucuk yawru koepk resımlerı ve puppy yazyo adama sorduk dedıkı kaliteli ...

cansuozdmr

et biraz tehlikeli uyuz olabilir veteriner hekime danismalisin

tika_waylan

Kemik ve oyuncaklae verib oynamasi icin simdi tam oyun zamanlari oyuncaklara alistirin elinizi isirmasin. O isirma gecer merak etmeyin oyun yapiyor iste.