Acill Kedim Kustu

Ebrar00

Merhaba kedim yaklaşık 3,5 aylık 20 dakika önce kustu ilk defa başımıza geliyor normalden farklı olarak her zaman verdiğim yaş mamanın sonunu vermiştim sabah açılalı 4 veya 5 gün oldu Bir de maması azaldığı için hediye gelen yetişkin kuru mamadan koymuştum kendine kuru mamasının içine şimdi veterinere yazdım sorun yok mamadandir demis ne yedirmem gerek rahatlaması için bir şey yapmalı mıyım?

7 CEVAP

mertcanylmz

Merhaba, yaş mamaları açtıktan sonra buzdolabında max. 2 gün bekletmek gerekiyor bozulma ihtimaline karşı. Muhtemelen bozulmuş mamadan kustu. Bir de hediye gelen mama da alışık olmadığı için kötü etkilemiş olabilir. Birkaç saat aç bırakıp gözlemleyebilirsiniz.

melis1881

Peki kustuğu yani mama mı kustu yoksa safra mı

Ebrar00

mertcanylmz teşekkür ederim öyle yapacağım

melis1881

Peki kustuğu yani mama mı kustu yoksa safra mı

melis1881

Peki kustuğu yani mama mı kustu yoksa safra mı

Ebrar00

melis1881 yas mamasını olduğu gibi kusmus

melis1881

Bu iyi haber mama kaynaklı olmuş olabilir gerçi stres de olabilir ama mamayı fazla açık bıraktığınızı yazmıştınız eğer safra çıkarsaydı yabancı cisim yutmuş olabilirdi o yüzden sordum