Brit Care Taurin Oranı (Soru Değil.)

ferhat05

Brit care'in satıcısına üç gün önce taurin miktarı ile ilgili mail attım. Bugün geri dönüş yapmışlar.
Verilen taurin değeri kilo başınaymış. 2500 mg/kg gayet iyi bir oran. Taurin açısından gönül rahatlıyla kullanabiliriz. Siz yine de içeriğine ve değerlerine bakın.

4 CEVAP

Zeynepulku

Bütün ürünlerde, malt mama vs 1 kgnin içindeki vitamin değeri yazar içerik kısmında

Zeynepulku

Yok ben genel olarak söylemek istedim. 😌 Genelde herkes paket miktarında sanıyor.

Siyahiinci

Aynen britcare mama kullanıyorum paketinde değerleri yazıyor

ferhat05

Cahilliğimi yüzüme vurmasan 😂