Felicia Numune Mama Bilgilendirmesidir.

golsahyildirim

Arkadaşlar belki merak edenler vardır diye buraya yazmak istedim, 27.12.2020 tarihinde numune mama talebinde bulunmuştum firmadan, bugün ücret ödemeden teslim aldım.😺 6x50gr numune mama gönderildi, bilgilendirici kitapçığı ile birlikte. Kedim çok sevdi, ve evet yavru kedi mamaları oldukça küçük taneli. Ama 8 aylık kedim severek yedi, bakalım sonrası nasıl devam edecek 😻

26 CEVAP

Selamlar ben de numune istedim 3/4 gün önce bana şöyle bir mesaj gönderildi bilgilerinize ;
Merhabalar, geçici olarak tester gönderimlerimizin durdurulduğunu sizlere üzülerek ifade ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

gulsahecem

Kaliteli mi gercekten? Icerigi nasil? Diger mamalara gore saglikli mi? Almayi dusundugum mamalardan

AlpMordecai

Ben de numune talebinde bulunacağım bugün. Facebooktan ve instagramdan yazdım kendilerine. Umarım numune gönderiyorlardır şimdi de. Kedim memnun kalırsa Felicia ile devam edeceğim bir müddet. Çünkü bu kurda, hem de et fiyatları da bu derece uçmuşken proplana bütçem yetmiyor artık. 3 kilogram proplan aldım geçen ay 180 tl ödedim. Hem tavuk içeriğinden dolayı kedimde kıl dökme de arttı hem de pahalı. Olumlu reaksiyon olursa kedimde bir süre felicia ile devam edeyim en azından birkaç ay, birkaç ay sonra kısırlaştıracağız zaten ondan sonra kısır mamaya geçerim.

golsahyildirim

@tugbatugba80 bu fotoğraftaki kuzu etli olanı, bir de tavuklu-hamsili göndermişler x şeklinde, o da küçük belki sizinki odur😺 ilk defa kullanacağız Felicia, umarım severek yemeye devam eder bizimki😻

Anonymus386040

Ben yaklaşık 2 ay önce numune sipariş ettim burada yazılanlardan yola çıkarak. Hatırladığım kadarıyla 4-5 gün içerisinde gelmişti.

golsahyildirim

@Blackcat34 Çok kibarsınız teşekkür ederimm😻😻

golsahyildirim

@gulsahecem İçerik olarak daha kaliteli mamalar var elbette, ancak bütçeniz bu civardaysa tercih edebileceğiniz en iyi mama bence,orta segmentin en iyi maması bana göre👌🏻

Arkadaşlar. İlk siparişinizde ücretsiz ama ben kısır olunca tekrar istemiştim UPS ile gönderdikleri için mi bilmiyorym 2. İstenmede en az 40tl civarı bir kargo ücreti çıkar.

Nereden ısteyebılırız verdıgınız maıl adresinde hata verıyorda

Mervulk

Felicia kısır mama nasıl bir türlü kısır maması yediremedim kızıma fazla kokan mamaları çok seviyor bu da öyle mi yasak bittiğinde alacağım umarım severek yer;/

tyguler

@Merveulk benim kedim çok seviyor. Ve mamayi doldururken bayağı balık kokuyor mama. Benim kedim bayıla bayıla yiyor