Felicia Numune Mama Bilgilendirmesidir.

golsahyildirim

Arkadaşlar belki merak edenler vardır diye buraya yazmak istedim, 27.12.2020 tarihinde numune mama talebinde bulunmuştum firmadan, bugün ücret ödemeden teslim aldım.😺 6x50gr numune mama gönderildi, bilgilendirici kitapçığı ile birlikte. Kedim çok sevdi, ve evet yavru kedi mamaları oldukça küçük taneli. Ama 8 aylık kedim severek yedi, bakalım sonrası nasıl devam edecek 😻

26 CEVAP

Gelyahron

Felicia candır 👍

tugbatugba80

Bizde şuan felicia kitten kullanıyoruz. Taneleri sizinkinden daha küçük. Yenilenmiş galiba

starthebudgie

Teşekkürler.Bugün isteyeceğim.Umarım pazartesiye kadar gelir.Tekrar teşekkürler

golsahyildirim

@starthebudgie Kargo ücreti ödememiştim, bana bilgilendirme maili geldikten sonra bir hafta gibi kısa bir sürede gelmişti ✨

Seymaaacaan

He bu arada felicia ölçü kabıda gönderiyor, bir sonra ki numune taleplerinizde ölçü kabı istediğinizi belirtmeyi unutmayıın😉

winrina

Bende istedim ama numune talebi alamıyorlarmış maalesef:/

Renklipati

Ben ilk kuzlu kullandım bitince şuan hamsili tavuklu kullanıyorum buda bitse somonlu olanı da deniyecegim felicia dan memnunum uzun süredir kullanıyorum hiç şikayet yaşamadım açıksa sı

golsahyildirim

@kedilernedemekistiyor petlebi'de numune mamalar satılıyor, siparişinizin yanında sepete atabilirsiniz👌🏻

Blackcat34

@golsahyildirim konu dışı ama gerçekten çok tatlı ve sevecen bir tavrınız var :) çok teşekkürler bilgi için 😻

ferhat05

Bizde numune talep etmiştik kısa sürede geldi. Temassız teslim, zile bile basmadan bırakıp gitmişler ama olsun 😂
Sadece her çeşitten toplamda 100'er gramdam fazla gönderebilir. Paket de biraz pisti. Kolonya ile silerken simsiyah olmuştu bez.

golsahyildirim

@ferhat05 ben sadece kuzu etli yavru kedi maması istemiştim talebimde, sağolsunlar iki çeşidini de göndermişler, 6x50gr şeklinde😺 paketler pis miydi dikkat etmedim açıkçası, açar açmaz sabunladığım için skdjskdjsdlflffl

Anonymus386040

Link var mı nereden numune talep ettiniz ben bulamadım sitesinde

golsahyildirim

@dilangunduz [email protected] mail adresine petimin cinsini, yaşını, hangi mamanın numunesini istediğimi ve adresimi yazıp gönderdim😺

Anonymus386040

teşekkürler

starthebudgie

Kaç günde geldi acaba.Kargo vb herhangi bi ücret ödediniz mi?Bende mail atacağım almak içinde.