Nasıl Temizleyeyim

Aybukeegr

Az önce veterinerden geldik kedim stresten kakasını yapmıs tüylerine kuyruguna bulasmıs temizlemeye calısıyor ama kolay kolay temizlenecek türden değil yıkasam zaten cok sinirli dokundurmuyor bile napabilirimm

4 CEVAP

Hilal001

Nemli bir bezle silebilirsiniz ama bence yıkamayın

golsahyildirim

Crystalin varsa pamuğa döküp temizleyebilirsiniz çıktığı kadarını, yoksa ılık su da kullanabilirsiniz. Tamamen çıkarmasa bile çoğunu temizler👍🏻

Superisi814

Kokusuz islak mendil kullanin .Kokululslardan rahatsiz oluyorlar.Ya da nemli bezle temizleyin.Stesten o.Kendine gelince yalayarak mis gibi yapicaktir bazen bir iki gun koku kalicaktir.Sakin guzel koksun diye bir seyler sürmeyin kedinin kendisi rahatsiz olucaktir.

Aybukeegr

Yok hayır bişeyler sürmek ya da sıkmak hiç aklımdan gecmedi ama çok agır kokuyor kendiside cok rahatsız oldu ıslak pamukla yaklasmayı denicem :)