50 Günlük Yavru Köpeğin Günde Kac Defa Beslenmesi Gerekiyor Acill

50 GÜNLÜK TAHMİNEN GÜNDE KAÇ DEFA BESLENMELİ

3 CEVAP

eEymme

4 öğün beslenmesi gerekir ancak anneden erken ayrılmış o yüzden şuanlık hazır anne sütüyle besleyebilirsininz veterinere de danışmanızı öneririm

Mehmetkr

Eğer imkanınız var ise 3 aylık olana kadar annesinin yanından ayirmayin. Günde 3 kez yeterli olacaktır ama öğün sayısını artırmak düzeni bozmadığı sürece sıkıntı olmaz

Superisi814

50 günlük yavru köpeğin annesine ulastirma sansiniz var mi ? Cok kucuk daha annesine ihtiyaci cok fazla.Annesine dönme şansi yoksa bilin günde 4 kez beslenmeli o kadar küçük bir köpek.