Kedim Hep Dış Kapı Girişinde Yatıyor Soğuk Hasta Olur Diye Korkuyorum Nedeni Nedir

Oqrenerde06

8 aylık scotish fold kedim genel de çoğunlukla dış kapı girişinde yatıyor nedeni nedir üşütür alttan falan diye korkuyorum ve bazen de kapıyı açar açmaz binaya koşuyor... Küçüklük zamanları da böyleydi şimdi kızgınlığa başladı dicem ama yok hep bu şekilde kedim dişi

5 CEVAP

Nuronroe

benimkide soğuk yerlere yatıyo hep ama hasta olmadi rahat ettikleri icindir muhtemelen bi sorum olacagini düşünmüyorum

Siyahiinci

Kızgınlıkla alakalıdır

Oqrenerde06

Ya inşallah çok korkuyorum elimde battaniye ile geziyorum altına seriyorum. Bu sefer oraya yatmıyor 😊😊

Oqrenerde06

3 4 aylıkken de yapıyordu ama kızgınlıktan dolayı olacagını pek sanmıyorum da :D oladabilir

melist35

eviniz sıcak olabilir. darlanıyordur sıcaktan. zemin evden 5-6 derece daha soğuk olur, parkede veya fayansta yatarsa üşüyüp nezle olma ihtimali yüksektir. doğalgazı kısın veya çok sıcak odada tutmayın kediyi