Dişi Kedide Kızgınlık - Yardımınıza İhtiyacım Var.

chazal

Herkese merhaba 7 aylık dişi bir kedim var. İki hafta önce ilk kızgınlığına girdi 4 gün sürdü. 10 gün geçti bitmesinin üstünden ve şimdi tekrar girdi. Bu aralıkta tekrar girmesi normal mi? Ve onu nasıl rahatlatabilirim? Poposuna tıp tıp vuruyorum ama en fazla 10 dk sürüyor :(

4 CEVAP

melist35

petshoplarda oluyor genelde. bolbol oyun oynayıp yorun, enerjisini alın ki gece biraz daha rahat uyur. sevgi gösterin, ilgilenin çokça

melist35

gimcat relax macun, balance diye de geçiyor. kızgınlık günlerinde yedirin, genelde uyuyor. mutluluk hormonu salgılatıyormuş macun :) onun harici kısırlaştırmanız gerekir, macun geçici çözüm

chazal

Biter bitmez kısırlaştıracağım zaten ama o macundan sanırım bulamam şu an :( teşekkür ederim..

chazal

Çok sağ olun