Kedim Kızgınlığa Mı Girdi

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba kedim bugün sanırım kızgınlığa girdi Yani ne yapa bilirim nasıl unutururum

7 CEVAP

melis1881

kızgınlığa girdiyse neredeyse bir hafta veya 10 günde bir kzışmaya girecek kadınlarda ki regl dönemi gibi yani. sakinleşmesi için kedi otu verebilirsiniz. ve benim vet hekimim geceleri daha rahat uyuyabilmesi için zyrtec şurubunu vermişti 0,5 cc veriyordum tabi değişir vet hekiminizden bu konuda malumat isteğin kedim için yararlı olmuştu

Milovat

Hahah, kızgınlığını unutturmak mı? Unutturamazsınız, yalnızca dikkatini dağıtabilirsiniz. Daha fazla oyun, daha fazla sevgi ile bütün gece de uyutmayacaktır. Kızgınlığı geçtikten sonra kısırlaştırırsanız(çiftleştirmeyi dusunmuyorsanız) bundan sonrası için engellemiş olursunuz.

Latahzen27

Bizim nerdeyse bu 3 .kızgınlığı dönemi 20 gün sürdü allah size yardım etsin ama onu oyalacak şeylerle ugrastrin bide mamasını akşam deqldi gece verip ole uyumasina saglayayin yoksa zor uyur ilgi dewamli yararlı olucak en kısa zamanda kisirlastrin

Kubraaybasti

Benim fıstığımda kızgınlıkta oyun oynamakta istemiyor ben ne yapabilirim onun için seviyorum ilgi gösteriyorum ama başka ne yapabilirim yani oynatmak için işin en kötü kısmı geceleri miyavliyor ya yanımda da yatmıyor koridora çıkıyor ve üzülüyorum

kaanpolat

Sürekli poposunu kaldırıp miyavlıyor

kaanpolat

Teşekkür ederim şuan uyudu zaten gündüz hiç mama yemiyor biraz oyaladım şuan uyudu bakalım bugün ilk gündü yarın ne olacak

kaanpolat

Sanırım zamana bırakacağız kapılara dikkat edeceğiz sonrada kısırlaştırma