Kedi Sahiplenmek Ucretlimi Ve Bazi İlanlarda Tel No Yok Nsl İletisime Geciliyor Biz Msj Yazdigimizda

beyza33

kedi sahiplenme

5 CEVAP

syuhel

Hayır ücretli kedi sahiplenmeyin . Ben kedimi sahibinden . Com sitesinden sahiplenmistim . Orda ozel mesaj atma yeri oluyor. Petlebide de kisinin profiline girip mesaj atabilirsin.

Zeynepulku

İlanın aşağısında mesaj yaz var oradan mesaj atabilirsiniz,

Latahzen27

Neden buralardan aliyorsun ki dışarda okadar bi yuvaya muhtaç kediler varken almanı sokaktan tawsiye ederm

baranertaga

Ücretli değil bazı ilanlarda tel no var olmaynlarda altta telefon ve mesaj diyor birine basın ulaşırsınız kişiye

beyza33

tesekkur ederim o kisimlara bastigimda kendi sayfalarima yonlendiriliyo tel nosuz ilanlarda sanirim ilani verenin gormesini beklicez