Sokak Kedileri İçin Mama

drexssi

Arkadaslar sokak kedileri için büyük mamalardan almak istiyorum ama bütçemi çok zorlayamıyorum. Metro marketlerin kendi markası olan Aro kedi maması var 15 kilosu 70 tl idi sanırım bilen var mı ? ya da 100 tl yi geçmeyecek büyük kedi maması önerebilecek olan?

1 CEVAP

Anonymus386040

30 lira daha ekleyebiliyorsan hepsi burda sitesinde Newcat mama var onu bayağı seviyorlar ben kaç defa aldım.

Onun haricinde 100 liraya 10kg Milo var yine aynı sitede ona da bir bakabilirsin.