Kedim Sürekli Miyavlıyor

ufukimrah

Kedim özellikle geceleri sebepsiz yere miyavlıyor. Bu yaklaşık 1 senedir felan var ama son zamanlarda artık tahammül edilmez bir noktaya geldi.Tek olsam sorun değil ama aile fertleriyle tartışmaktan yoruldum. 7 yıldır kedi besliyorum bakıyorum böyle bişey görmedim :D Oynatıyoruz ediyoruz yalnız kalmıyor ama yok susmuyor. 2.5 yaşında kısır erkek. Veterinere götürdük herhangi bir sağlık sorunu yok dedi. (Bi kedim var bu arada 7 yaşında ona karşıda geceleri çok agresif oluyor) Psikolojik bi sıkıntısı mı var acaba aklıma başka bişey gelmiyor... Önerilerinizi bekliyorum :(

8 CEVAP

Latahzen27

Yalnzmi uyuyor acBa kedi

drexssi

depresyona falan girmis olabilir mi?

ufukimrah

@drexssi bilemiyorum. sakinleştirici yağlar vs fayda eder mi acaba kullanan var mı hiç?

drexssi

pek bir bilgim yok ama kedi nanesinin kedileri yatıştırdığını duymuştum isterseniz ona bi bakın

ufukimrah

@drexssi Denemekten zarar gelmez. Kedi otu ekstraktı diye bişey buldum şimdi internette bakalım işe yarar umarım. İnsanlar için sakinleştirici etkisi mevcutmuş baba oğul kullanırız artık :D

drexssi

😆😆 umarım ikinize de gelir

Ayseenur10

Gündüz çok uyumalarına izin vermeyin oynatın mecbur akşam uyurlar

ufukimrah

Uyumuyor ki :)) Gündüz uyuyorlar genelde. Gece 11-12gibi başlıyor 3e kadar miyavladıktan sonra kardeşimin yatağına gidip uyuyor değişik bi hayvan çözemedim.