Kedim Neden Dışarıya Çıkmak İstiyo

Acadrax

Arkadşalar kedim günde bi kaç kez kapıya gidip miyavlamaya başladı ve daha dört aylık. Az önce de yaptı bunu ben de camı üstten açtım hava alsın diye dışarı baksın diye oturdum yanına zıpladı üste kadar ve pencereye patisini sıkıştırdı kurtardım hemen. Neden bunu yapıyor yani dışardan sahiplendim zaten ne var dışarıda bu kadar

1 CEVAP

Buketbayraktar

Dışarıda gezen hayvanlar hareket eden şeyler hepsi ilgisini çekiyor evde doğup büyümüş olsa bile ilgisini çekerdi kediler keşfetmeyi seviyor