Kedim Neden Dışarıya Çıkmak İstiyo

Acadrax

Arkadşalar kedim günde bi kaç kez kapıya gidip miyavlamaya başladı ve daha dört aylık. Az önce de yaptı bunu ben de camı üstten açtım hava alsın diye dışarı baksın diye oturdum yanına zıpladı üste kadar ve pencereye patisini sıkıştırdı kurtardım hemen. Neden bunu yapıyor yani dışardan sahiplendim zaten ne var dışarıda bu kadar

2 CEVAP

Acadrax

dışarı çıktığında çıkmıyor kabından ama evde bu şekilde hareketler sergiliyor. bi şekilde kaçar diye çok korkuyorum

feyzanurkrb

Benim kedim bi kere kaçmış tabi ben evde yoktum sanırım yukarı kata çıkmış hemen yakalamışlar şimdi asla kapının dışına adım atmaz kucağımda çıkarsam sırtımdan tırmanıp yine eve giriyor o derece yani 🤣