Kedim Asla Kuru Mama Yemiyor Lütfen Yardım!!!!!!

Permhru

Kedim yaklaşık 5 aylık 1 aylıkken bana geldi ve o günden beri yaş mama ve kuru mamayı karıştırarak veriyorum nedeni en başta yaş mama ile beslenmiş Kesinlikle kuru mama yemiyordu ben de karıştırarak vermeye başladım ama artık yaş mamayı bırakmak istiyorum şimdi 3 gündür aç ve hala kuru mamayı önüne koyduğumda asla yanına dahi yaklaşmıyor bir yandan üzülüyorum ama onun sağlığı için vermemem gerektiğini veterinerim söyledi ne yapacağını şaşırdım bana lütfen yardım edin bir fikir verebilirsiniz çok sevinirim

32 CEVAP

Kuru mamayı ılık suyla hafif ıslatın bide öyle deneyin ben öyle alıştırdım

Badem22

Hala yemiyorsa yaş mamayı kademe kademe azaltarak vermeyi deneyebilirsiniz