Kedimi Kaç Aylıkken Kısırlaştırmalıyım

emirhanaydin

kedim şuanda 8 aylık 23 ocak da 9 aylık olacak şuanda kısırlaştırma için yaşı uygun mu

6 CEVAP

Irms

Evet uygun

baranertaga

Erkekse 1 yaşında olması daha sağlıklı olur bana vetim öyle dedi

tugbatugba80

Benim kedim erkek 6 aylık 3 kg vet. Hekim sorun olamayacağını söyledi yarın Kisirlasacak inşalalh

tugbatugba80

Benim kedim erkek 6 aylık 3 kg vet. Hekim sorun olamayacağını söyledi yarın Kisirlasacak inşalalh

Normalde kediler kızgınlık dönemlerini 6 aylıkken geçirirler.Fakat şuan yaptırabilirsiniz,çok geç değil🙂

Buketbayraktar

Veterinerimin söylediğine göre. Erkek kediler 6 ay itibariyle kısırlaştırılabilir. Testislerin yeterli büyüklüğe gelmiş olması gerekiyormuş. Yaş değil de muayene ile belirlenecek bir şey dedi. Benim ki 8 aylık olmasına rağmen biraz daha büyümesi gerek dedi. Ama bu büyüklüğe 6 ay itibariyle ulaşmış olabilir