Sokakta Tasmalı Bir Kedi Buldum Ankara

drexssi

ARKADASLAR BİR KEDİ VAR BOYNUNDA TASMASI VAR YAĞMUR YAĞIYOR SIRILSIKLAM OLMUŞ BATI SİTESİ MAHALLESİ BİLEN GÖREN VARSA BANA MESAJ ATSIN YÜZÜNÜ ÇEKEMEDİM MAALSSEF AMA BURNUNDA KOCAMAN BİR LEKE VAR

5 CEVAP

Zeynepulku

İnsatgrama ilan açın ve lütfen korumaya alin. Ev kedisi sokakta yaşamayı bilmez ve yağmur yağıyor

Mehmetkr

Evde herhangi bir odaya veya balkona alsanız bile yeterli olur Facebook gruplarına girin orda çok daha fazla ilan oluyor.

drexssi

evimde tek olsaydım inanın daha fazlasını yapardım fakat ailem 1 taneye bile tahammül edemiyor

Mehmetkr

O zaman kaybetmemeye bakın ve ilan açın. Eğer sahibini bulursanız kaybettiyseniz hiç bir anlamı kalmaz o yüzden eve alın diyoruz ama imkanınız yoksa yapacak birşey yok. Yakınlarınızda hayvansever esnaflar veya petshop varsa oralara götürün bir süre bakarlar. Ben bulduğum bir yavru sokak kedisini petshopta bırakmıştım 1 gün sonraki gün de sahiplenildi zaten

drexssi

çok isterdim ama korumaya alacak bir yerimiz yok maalesef eve alamam kedim var zaten biraz korkak kedi kaçıyor. site usülü yerde oturduğum için de bina içine ne yazık ki alamıyorum. kuru bir yere koyup mamasını verdim yapabileceğim tek şey şuanlık bu ne yazık ki