Nolur Bakın Kedime Noldu Napmalıyım

patisu35

kedimi kısırlaştırdık 2 hafta oldu ve kafasında elizabet de var ama nir şekilde dikişini yalayabilmiş ve doktor bugün yarası kapanmıs dedi ama fotografataki ne bişey olur mu lütfen bakın

3 CEVAP

senemkaraca

boyunluk takmalısın birazda büyük olması gerek kediler esnektir ulaşabilir dikişlerine

milodelisi

Dikişi kendiliğinden düşen dikiş ise bu siyah şey dikişi gibi geldi ama tam bilmiyorum yanlış bişey demeyeyim

patisu35

evet veti kendiliğinden düşecek dedi ama oda çok çekiştiriyo ısırıyo orasını napıcam :(