Kıyafet Satın Alarak Oğlumun Tedavisine Destek Olmak İster Misiniz

beyzathemoc

oğlumda gingivit ve böbreklerinde sorun var öğrenciyim ailemden destek almıyorum o yüzden ödemek zor oluyor ben de 1-2 kez giydiğim ya da hiç giymediğim şeylerimi satıyorum biraz ürün ekledim daha da ekleyeceğim destek olmak isterseniz gardrops @bbeyzvv

6 CEVAP

DoraFiko

Bende oğlumu 25 günlükken annesiz buldum. Şuan 9 ayına yaklaştı. Ve bu sürede sayısız ilaç kullandık çünkü devamlı hastaydı. En korktuğum şey bu çünkü biliyorum o kullandığımız antibiyotikler böbreklerine zarar verdi.
Sizede çok geçmiş olsun umarım bi an önce iyileşir miniğiniz. Bilgilendirme içinde teşekkürler 🐾

beyzathemoc

sorun değil😄😅 ben de 2 ay önce ilaç verirken dedim ki bu böbrekler daha dayanmaz hay tüküreyim ağzıma gerçekten dayanmadı

indovf

Haysev, haytap gibi sayfalara da ilan verip bağış toplayabilirsin. Ayrıca buraya da istersen iban ekleyebilirsin. Gardrops güzel bir fikir. Ben ayrıca belirtmek istedim

beyzathemoc

up up up

DoraFiko

Yalnış soru başlığına cevap yazmışım 😂😂😂 kusura bakmayın ❤

beyzathemoc

bağışa daha çok ihtiyacı olanlar da var o yüzden şu anlık satışla yapmayı planlıyorum bağış en son çare bende bir lokma kuru ekmeğe aç çocuklar var